بگم بخندی؟!

آن که رقص و شادی را کفر محض می داند . گو بنال و زاری کن، من دو گوش کر دارم https://t.me/negaahamkon

دایناسورها مقصر حادثه شین آباد!
ساعت ۱٢:٥۱ ‎ق.ظ روز جمعه ۱ دی ۱۳٩۱  کلمات کلیدی: طنز

 

 

در حال حاضر یک سؤال اساسی ذهن تمام بشریت را آزار می دهد: مقصر حادثه “شین آباد” کیست؟! 
 
در همین زمینه نظریات بسیاری مطرح شد که پس از تحلیل و بررسی های صورت گرفته شده توسط سرویس “طنز و کاریکاتور عصرایران” متهمین این حادثه افراد بدین شرح اعلام شدند: 
    
متهم ردیف اول: دایناسورها! 
 
شواهدی در دست است که دایناسورها به دلیل سرما و یا سقوط شهاب سنگ با زمین منقرض نشده اند، بلکه به هدف آنکه در چند میلیارد سال دیگر تبدیل به نفت شوند و بعد نفتشان برود داخل بخاری نفتی و بعد بخاری نفتی آتش بگیرد خودشان را زنده به گور کرده اند تا تبدیل به نفت شوند! همه این شواهد نشان از ترس جامعه جهانی از وزیری لایق به نام حاجی بابایی است! 
 
متهم ردیف دوم:  ادوارد! 
 
نامبرده یک شهروند امریکایی می باشد که نشان از آن دارد که امریکایی ها برای ایجاد حادثه آتش سوزی در این دبستان از سال ها پیش برای بدنام کردن دولت احمدی نژاد و زیر سؤال بردن خدمات ارزنده وزیر آموزش و پرورش نقشه می کشیده اند. 
ادوارد در سال ۱۸۹۱ میلادی “تجزیه نفت” را اختراع کرد. مطمئناً اگر وی چنین کار احمقانه ای را انجام نمی داد بشر هیچ وقت نفت را در بخاری نفتی نمی ریخت تا با آن خودش را گرم کند! 
  
متهم ردیف سوم: بخاری نفتی 
 

چرا با آنکه ۳۰ درصد مدارس کشور از بخاری نفتی استفاده می کنند اما تنها این بخاری نفتی دچار حادثه شد؟! تحقیقات ما نشان از آن دارد که این بخاری فریب خورده و تحت تاثیر ادوارد و یارانش اقدام به خودسوزی کرده است!
این بخاری نفتی در طی سالیان دراز  (از زمان غارنشین ها تا به امروز) در آن کلاس درس حضور داشت و منتظر بود حاجی بابایی وزیر شود تا با خودسوزی اش منجر به استعفای او شود که خوشبختانه با بی خیالی طی کردن آقای وزیر، این بخاری به نقشه شومش نرسید! 
 
   
متهم ردیف چهارم: معلم 
 
همان طور که وزیر آموزش و پرورش در مجلس گفتند ، این معلم کلا آدم حساسی بود! آدم نباید حساس باشد! باید دلش از سنگ باشد! مثلا حتی اگر چند دانش آموز جلوی چشمش آتش گرفتند، بخندد و شوخی کند! یعنی چی که قصد خارج کردن بخاری را داشت؟! باید خودش جیم می زد! به همین راحتی! اگر او بخاری را بر نمی داشت این اتفاق نمی افتاد! 
 
متهم ردیف پنجم: خانواده ها! 
 
آخه روستا هم جای زندگی کردن هست؟! چرا نمیاین بالای شهر؟! … پول ندارین؟! … چرا الکی میگین؟! … دولت که هر ماه بهتون ۴۵۵۰۰تومن یارانه میده! 
 
 متهم ردیف ششم: عمه “الف.راستگو” 
 
تعجب نکنید! هر کسی می تواند مقصر این حادثه باشد، غیر از آقای وزیر!  

منبع :( عصر ایران )