در راستای اینکه بحران بی شوهری در جامعه امروز بوجود آمده کلیه خانمهای محترم می تونن از روش های زیر استفاده کنن و البته مراقب باشن که سوءاستفاده نکنن.
 

1. روش کوزه ای:

همان روش قرنهای قدیم که دختر کوزه به دوش به سمت رودخانه می رفت پسر به کوزه می خوره کوزه بشکست و بعد چنین گفته اند که : اگر با من نبودش هیچ میلی چرا ظرف مرا بشکست لیلی.

نتیجه گیری: بحران ازدواج حال حاضر بخاطر لوله کشی شدن آبه .

2. روش عرفانی:

چهل شبانه روز جلوی خونه رو آب و جارو میکنی و ده تا شمع روشن میکنی شکلات بین مردم تقسیم میکنی تا مرد آرزوهات بیاد.

نتیجه گیری: در صورت کمبود شمع میتونین فانوس هم روشن کنین .

3. روش سوسکی:

بخاطر ترس از یه سوسک که حتی میتونی خودت اون رو تو خونه یا کوچه کار بزاری همچین محکم میپری تو بغلش و بهش می چسبی که هیچ جور نتونه تو رو از خودش جدا کنه.

نتیجه گیری: با تشکر از کلیه سوسک های محترم مقیم مرکز و حومه.

4. روش تیپ:

انواع تیپ های مختلف روی خودت پیاده میکنی بیست و دو کیلو لوازم آرایش روی خودت خالی میکنی و سعی میکنی تا آنجا که ممکن است لباسها مورد توجه باشند طوری که هرکس که تو خیابونه مجبور بشه حتما یک بار شما را نگاه کنه بعد گوشه خیابون می ایستی تا شوهر مناسب سوارت کنه .

نتیجه گیری: خطر احتمال از بین رفتن آبروی چندین و چند ساله تان وجود دارد. اما چون به خاطر ازدواج است مسئله نیست این دفعه!

5. روش خرخونی:

تو کلاس و مدرسه و دانشگاه نمره بیست کلاس میشی بالاخره تو کل سالهای مدرسه یه خرخون دیگه پیدا میشه که بیاد سراغت و باعث بشه که نترشی.

نتیجه گیری: اگه شوهر پیدا نشد تا مقطع دکترا ادامه بدین و بعد ترک تحصیل کنین.

6. روش مایه داری:

با دوستان توی انواع پارتیهای شبانه و پیستهای اسکی و باشگاههای بیلیارد و بولینگ هر کوفت و زهر مار دیگری که میتونی شرکت میکنی و حواست فقط به یه شوهر مناسب هست تا چیز های دیگه.

نتیجه گیری: سعی کنین همیشه چند میلیون در کیف خود داشته باشین.

7. روش فامیلی:

یه کاغذ بر میداری و اسم تمام پسرهای فامیل از سن پنج تا پنجاه ساله رو که ازدواج نکردنن رو روش می نویسی بعد شروع به بررسی و تفکیک میکنی و اونهایی که شرایط را دارن رو انتخاب میکنی و یه برنامه ریزی برای عملیات تاکتیکی که بالاخره یه کدوم رو خفت کنی.

نتیجه گیری: می تونین روی یه بچه پنج ساله برای بیست سال آینده برنامه بریزین.

8. روش نامردی:

جلوی یکی از این ماشینهای پلیس یه دفعه می پری پسره رو میگیری تو بغلت و دستت رو میذاری تو دستش و ازش... (سانسور ) میگیری تا بعد از تعهد توی کلانتری مجبور بشه که باهات ازدواج کنه. البته این روش برای اونهایی است که از کلیه روش های بالا نا امید شده اند.تاريخ : یکشنبه ٢٤ دی ۱۳٩۱ | ۱٢:٠۳ ‎ق.ظ | نویسنده : فریدون - مهاباد | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.